• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli 4/B li Öğretmenlerin KBS Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

BAHTİYAR KOCADAĞ

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
MEB
Çalıştığınız İl/İlçe
KOCASİNAN
4/B li öğretmenler bize de gelmeye başladı, şu an 2 kişi oldu .Biliyorsunuz Meb de 7 kurum var ,bunların kbs girişlerini kendi genel müdürlüğünün bünyesine okula mı yapalım yoksa; örnek hepsini ilçe milli eğitimin bünyesinde mi toplayalım.
Tşk. İyi çalışmalar.

Ali Nakkaş

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Çorum/Sungurlu
ilgili genel müdürlüğün bünyesindeki okula kaydını yapınız

huseyinyalova

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim
Çalıştığınız İl/İlçe
000000
4/B Sözleşmeli öğretmenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün bünyesine Giriş yapılacak. Genel Müdürlük düzeyinde Maaşlar ve ek derslerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde birleşiyor.

Ali Nakkaş

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Çorum/Sungurlu
Hüseyin bey öğrenmek açısından soruyorum. Bu hususta bağlayıcı veya açıklayıcı bir belge varsa lütfen paylaşırmısınız.

zelişbalki

Mutemet
Kayıtlı Üye
Yeni başlayan sözleşmelilerin işlem kodu açıktan atama olursa kıst maaşı tek yapmıyor.tam maaşla ikisini bir yapıyor.Sigortalarıda toplu gönderiyor.

huseyinyalova

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim
Çalıştığınız İl/İlçe
000000
Sözleşmeli Öğretmenler İl Milli Eğitim / İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kadrosuna giriş yapılıyor.(Bizim İl'de)
Hüseyin bey öğrenmek açısından soruyorum. Bu hususta bağlayıcı veya açıklayıcı bir belge varsa lütfen paylaşırmısınız.
İl genelinde böyle yapıyoruz geçen yıl ilk sözleşmeliler geldi il milli eğitim böyle yapılacağını telefonla bildirdi o zamandan beri öyle yapıyoruz herhangi bir sorun olmadı

Mustafa Gözükara

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
MEB
Çalıştığınız İl/İlçe
Gonya
Bize de iki kişi başlayacakmış.Brüt ücret sözleşmede yazar mı. Temel eğitim okuluna kaydetsem ama SGK numarasını 4/C den 4/B ye geçenlerin ki ile aynı olsa olur mu.

SERTAN DİNÇ

Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Müdürlüğü
kurumumuza 08/10/2018 tarihide sözleşmeli öğretmen başladı eğitim öğretime hazırlık ödeneği yapacağım sgk prim kesintisi yapılıyormu yapılıyorsa sgk kesintisi nasıl hesaplanıyor teşekkürler?

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt