• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Mutemet Arşivi ilk anı benden olsun

Üye

Misafir
bir personelim karı koca aynı yerde çalışıyor.2 şer ay ara ile nakilleri çıkacak ilk önce bayan nakil oldu ve bir çocukları bayana dedim ki yolluk ta sizi tek gönderelim çocuğu daha sonra babayla beraber göndeririz dedim.

Aldığım cevap  :blush:

Ayol sen mi doğurdun çocuğu ne karışıyorsun çocuk ister benimle gelir ister babasın la sana mı kaldık fikir almaya 

Hiç bir şey demedim.durdum yere baktım.Hani birde beni dinlese çocuğu götürmeyecek yanında :)

Ali Selvi

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat / merkez
Ha ha bu güzelmiş :)

Ali Nakkaş

Misafir
eşlerin ikiside bizim kurumda çalışıyor, erkek geldi maaş bordrosu istedi. çıkardım verdim.. sonradan eşinin bordrosunuda istedi. biz memurları tanıdığımız için birde eşinin bordrosunu verdim teşekkür edip gitti. 15 dakika sonra bayan eş bizin odaya çok öfkeli bir biçimde girerek bize ne dese iyi, ne hakla benim bordromu eşime verirsiniz. avazının çıktığı kadar bağırıyor. ben dondum kaldım ve özür diledim. bundan sonra eşi adına bordro isteyenden eşinin vekaletini soruyorum. siz olsanız ne yapardınız?

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
Ben bordro çıkarmaya gelenlere, Web sitesinden kendiniz alacaksınız diyorum. En kısa yol. Hatta harcırah isteyenlere doldur getir diyorum. Kendileri doldurup idareye vermek zorundalar. Ben eski kurumumda asla doldurmazdım. Burda alıştırmışlar.

Üye

Misafir
hocam aynı sorunu bende yaşadım hatta ben eşine bordro verdim diye hakkında dilekçe vermiş savunma yaptım.herkesin aile yapısı bir olmuyor.O yüzden en iyisi mi vermemek herkes kendi alsın.ama bu şekilde davrandı mı farklı sonuçlarda çıkıyor.geçenlerde bir hemşire geldi birazdan kocam gelecek dedi 200 tl az söylermisin dedi.olmaz dedim.hiç bir şey söylemem dedim.neyse kocası geldi o da özel sektörde çalışıyormuş bordro istedi veremem dedim kendi alsın dedim.vay siz nasıl öyle dersiniz yemediğim hakaret kalmadı en sonunda güvenlik geldi dışarı attı.kadında rezil oldu.sanra gelip bana demezmi bu kadar uzmasaydı keşke versenizde olurdu  :( :( :( :mad: :mad:

kenanyılmaz

Mutemet
Kayıtlı Üye
nakkaş' Alıntı:
eşlerin ikiside bizim kurumda çalışıyor, erkek geldi maaş bordrosu istedi. çıkardım verdim.. sonradan eşinin bordrosunuda istedi. biz memurları tanıdığımız için birde eşinin bordrosunu verdim teşekkür edip gitti. 15 dakika sonra bayan eş bizin odaya  çok öfkeli bir biçimde girerek bize ne dese iyi, ne hakla benim bordromu eşime verirsiniz. avazının çıktığı kadar bağırıyor. ben dondum kaldım ve özür diledim. bundan sonra eşi adına bordro isteyenden eşinin vekaletini soruyorum. siz olsanız ne yapardınız?
bu güzel di..

kenanyılmaz

Mutemet
Kayıtlı Üye
Uzman Mutemet' Alıntı:
hocam aynı sorunu bende yaşadım hatta ben eşine bordro verdim diye hakkında dilekçe vermiş savunma yaptım.herkesin aile yapısı bir olmuyor.O yüzden en iyisi mi vermemek herkes kendi alsın.ama bu şekilde davrandı mı farklı sonuçlarda çıkıyor.geçenlerde bir hemşire geldi birazdan kocam gelecek dedi 200 tl az söylermisin dedi.olmaz dedim.hiç bir şey söylemem dedim.neyse kocası geldi o da özel sektörde çalışıyormuş bordro istedi veremem dedim kendi alsın dedim.vay siz nasıl öyle dersiniz yemediğim hakaret kalmadı en sonunda güvenlik geldi dışarı attı.kadında rezil oldu.sanra gelip bana demezmi bu kadar uzmasaydı keşke versenizde olurdu  :( :( :( :mad: :mad:
bu daha iyimiş :))

Üst Alt