• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli KBS giriş sayfasında nakil sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

Suna Hanım

Misafir
kbs giriş yaptıktan sonra personel nakil kısmında tc no ile sorgulama yaptığımda personel çıkmıyor.Karşı kurumda çıkarttım diyor.Kbs giriş ekranında bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

Saltuk Buğra Somsur

Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
MEB
Çalıştığınız İl/İlçe
Kayseri
suna hanım birde per no ile deneyin olmadı karşı taraf çıkarttım diyo ama kendinen bi haber mavi işaretlenmiş mi onların çıkarttığı o önemli , yoksa nakil kısmında genelde teknik sorun olmuyor.

Mustafa Gözükara

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
MEB
Çalıştığınız İl/İlçe
Gonya
İki ihtimal var. Ya çıkmamışlardır veya havuzdan başka kurum yanlışlıkla çekmiştir(düşük ihtimal de olsa)

OrhanOvuc

Mutemet
Kayıtlı Üye
Personele eski kbs sisteminden işten ayrılma yapılmıştır o nedenle göremiyorsunuz dur Muhasebe müdürlerinin o konuda yetkisi var arayacaksınız onlar naklen geçmeye alacaklar siz naklen geçmeden personeli çekeceksiniz.

Ali Selvi

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat / merkez
karşı tarafın naklen geçmeye aldığından emin olun. sonrasında muh. müdürlüğünüze başvurun.

Eren Yasin

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Adalet Bakanlığı
İlk kez memuriyete başlayan personel gibi kayıt yapmak istediğinizde, TC Kimlik Numarasını yazdığınız zaman hangi saymanlıkta kayıtlı olduğunu göstermesi gerekir. Deneyecek olursanız, geri dönüş yaparsanız sevinirim. Sonucu tam olarak ben de bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

Çevrimiçi üyeler :
Altın Üye-Kayıtlı Üye Premium Üye-Uzman
Demo Üye

Forumda Üye Arayın

Üst Alt