• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Mutemet Arşivi KBS-Maaş Bordro Girişi

Volkan Çirkin

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Ticaret Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Beyoğlu/İSTANBUL
Arkadaşlar, geçen ay aile yardımı vermeyi unuttuğum bir personele bu ay bordro girişinden çeşitli ödemeler kaleminden maaşına eklemek istiyorum, kbs den bu ay ın maaşını hesaplattım ancak bordro girişinde kişi bilgilerini girdikten sonra hesaplattığım maaş bordrosu listede çıkmıyor. Eksik yaptığım birşey mi var acaba?

Ömür Kandemir

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Giresun / Merkez
Volkan Çirkin' Alıntı:
Arkadaşlar, geçen ay aile yardımı vermeyi unuttuğum bir personele bu ay bordro girişinden çeşitli ödemeler kaleminden maaşına eklemek istiyorum, kbs den bu ay ın maaşını hesaplattım ancak bordro girişinde kişi bilgilerini girdikten sonra hesaplattığım maaş bordrosu listede çıkmıyor. Eksik yaptığım birşey mi var acaba?
-Önce maaş hesaplatın ,bordro girişinden aile yardımını girdikten sonra , maaş hesaplama yapmayınız.

Volkan Çirkin

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Ticaret Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Beyoğlu/İSTANBUL
Ömür Kandemir' Alıntı:
Volkan Çirkin' Alıntı:
-Önce maaş hesaplatın ,bordro girişinden aile yardımını girdikten sonra , maaş hesaplama yapmayınız.
Maaşı hesaplattım, bordro girişinde kişinin bordroları boş çıkıyor, yani aile yardımını ekleyeceğim bordro gözükmüyor,

Volkan Çirkin

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Ticaret Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Beyoğlu/İSTANBUL
Volkan Çirkin' Alıntı:
Ömür Kandemir' Alıntı:
Volkan Çirkin' Alıntı:
Maaşı hesaplattım, bordro girişinde kişinin bordroları boş çıkıyor, yani aile yardımını ekleyeceğim bordro gözükmüyor,
Bu kısmı ilk defa kullanıyorum, 14 günlük maaş farklarında kullanmıştım daha önce, orada hesaplattığım bordroya ekleme yapabiliyordum, burada tüm bilgileri biz mi giricez, hesaplattığım bordro üzerinde işlem yapamıyormuyuz

Volkan Çirkin

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Ticaret Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Beyoğlu/İSTANBUL
Arkadaşlar , acil yardım .
Acemi olmak zor..

Ömür Kandemir

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Giresun / Merkez
Tüm bilgileri siz gireceksiniz,KBS uygulama kılavuzu 2.bolum kbs- bordro bilgi girisi ekranı inceleyiniz.

Üst Alt