• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Mutemet Arşivi kbs manuel bordro girişi

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

bayram ali çelik

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Müdürlüğü
Çalıştığınız İl/İlçe
Manisa Merkez
terfi bordrosunu manuel kbs ye girmek istiyorum maaşla birlikte ancak diğer tazminat kısmında ek ödeme tutarı farkını yazınca hesaplatmıyor sadece diğer tazminat kısmında sorun var ?

Kadir Ates

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Üniversite
Çalıştığınız İl/İlçe
İstanbul
Aynı sorunu bende yaşadım, hatta burada konuda açmıştım ama çözüm bulamadık. Muhasebeye söyledim, bekle düzelir dediler.

Açtığım konu

Kadir Ates

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Üniversite
Çalıştığınız İl/İlçe
İstanbul
İlk giriş ekranında ki özel hizmet, makam tazminatı, çocuk yardımı gibi şeyleri hesaplayıp maaşa yansıtıyor, diğer tazminatlarda yansıtmıyor, bence bir yazılım hatası var.

Erkan Bağlan

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
İYTE Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Urla/İZMİR
Arkadaşlar öncelikle kurumsal hesaplama yapmanız gerekiyor.ilgili kişinin bağlı olduğu birimi hesaplattıktan sonra kesintiler ve ek tazminat bilgilerini gireceksiniz ve yeniden hesaplama yapmadan ödeme emri dök butonuna basacaksınız.böylece kişiyi ilgili ayın ödeme emrine ve bordrosuna yansıtıyor.

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
telo86' Alıntı:
terfi bordrosunu manuel kbs ye girmek istiyorum maaşla birlikte ancak diğer tazminat kısmında ek ödeme tutarı farkını yazınca hesaplatmıyor sadece diğer tazminat kısmında sorun var ?
Terfi bölümünde ek ödeme olayı, ön sayfadan işlendikten sonra geliyordu sanırım. Bir kere başıma gelmişti ama tam hatırlamıyorum.
Ön sayfada cetvellerden seç daha sonra terfiye işle ordaki cetvelden seç gelecektir.

bayram ali çelik

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Müdürlüğü
Çalıştığınız İl/İlçe
Manisa Merkez
ocak terfi farkını yansıtmak istedğimiz için manuel bordro da göstermemiz lazım ancak ek ödemeyi görmüyor.

ek ödeme oranını özel hizmet tazminatının üstüne eklesek nasıl olur?

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt