• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli Memur Yan Ödeme Cetvelleri

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

saitsahin

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
.
arkadaşlar sağlık hizmetleri dışındaki personellerin (teknik hizmetler, genel idari hizmetler, yardımcı hizmetler) ek gösterge, yan ödeme ve özel hizmet oranlarının listesi lazım elinde olan varsa paylaşabilir mi

Mehmet AKDEMİR

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü
Çalıştığınız İl/İlçe
Van/Tuşba
arkadaşlar sağlık hizmetleri dışındaki personellerin (teknik hizmetler, genel idari hizmetler, yardımcı hizmetler) ek gösterge, yan ödeme ve özel hizmet oranlarının listesi lazım elinde olan varsa paylaşabilir mi
Hepsi toplu şekilde BUMKO tarafından yayımlanır.
EK'te inceleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

saitsahin

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
.
listede sadece özel hizmet oranları var, yan ödeme ve ek ödeme göstergelerini nereden bulabilirim

Mehmet AKDEMİR

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü
Çalıştığınız İl/İlçe
Van/Tuşba
listede sadece özel hizmet oranları var, yan ödeme ve ek ödeme göstergelerini nereden bulabilirim
İyi incelerseniz 1 nolu cetvel yan ödemelere aittir.
Kapsam ve dayanak
MADDE 1 -
(1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ile aynı Kanunun ek geçici 9 uncu maddesi kapsamına giren kurumlardan aylık alanlara, bu Kanunun 152 nci maddesine göre 20061 yılında;
a) Ödenecek “İş Güçlüğü, İş Riski, Temininde Güçlük ve Mali Sorumluluk Zammı”, bu Karara ekli I sayılı Cetvelde,
b) Ödenecek “Özel Hizmet Tazminatı”, bu Karara ekli II sayılı Cetvelde,
c) Ödenecek “Diğer Tazminatlar”, bu Karara ekli III sayılı Cetvelde,
ç) Teknik ve sağlık hizmetler sınıflarına dahil kadrolarda bulunan personele, bazı yörelerde verilecek ek zam ve tazminatların belirlenmesinde esas alınacak yerleşim birimleri “Kalkınmada Öncelikli Yörelerin Dereceleri” başlığı ile, bu Karara ekli IV sayılı Cetvelde,
d) Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Mesleki ve Teknik Okul ve Kurumlardan, ilave Eğitim-Öğretim Tazminatı ödenecek olanların listesi, bu Karara ekli V sayılı Cetvelde,
gösterilmiştir.

Ek gösterge ayrı bir konu, onuda attım ekte

Ekli dosyalar

fuat.colak

PREMİUM

Premium Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
SAĞLIK BAKANLIĞI
Çalıştığınız İl/İlçe
İSTANBUL
arkadaşlar bende başlığı görmüşken sormak istedim psikolog ve biyolog yan ödeme puanlarını ne veriyorsunuz bazı yerlerde 1550 bazı yerlerde 1700 olarak yapılıyor

Ömür Kandemir

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Giresun / Merkez
arkadaşlar bende başlığı görmüşken sormak istedim psikolog ve biyolog yan ödeme puanlarını ne veriyorsunuz bazı yerlerde 1550 bazı yerlerde 1700 olarak yapılıyor
-yataklı tedavi kurumunda çalışıyor ise 1700 puan
-yataklı tedavi kurumunda çalışmıyor ise 1550 puan verilir.

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt