• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli milli emlak uzmanları yan ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

MEJDEROĞLU

Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Çalıştığınız İl/İlçe
KOCAELİ
defterdarlık uzmanları yenı cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle milli emlak uzmmanı oldu . ve defterdarlık bunyesınden cıkarak çevre şehircilik mudurluklerıne baglandılr. aktarım sırasında yan ödemeleri (butun vetveller ) kayboldu . yeniden olusturucam ama . hiç bi yerde milli emlak uzmanlarının ve uzman yardımcılarının yan ödeme ve ek ödemelerini bulamıyorum . nasıl olacak . çok zor durumdayım

Hüseyin ÇEVİK

Site Admin

Yönetici
Site Admin
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Çorum/Bayat
Milli Emlak Uzmanı unvanı önceden yoktu sanırım, yeni bir unvan o yüzden bu sorunu yaşamanız normal. Hiç bir yerde bulamıyorum derken oranların kaç olacağını mı bulamıyorsunuz yoksa KBS de bilgi girişi yerinde herhangi bir oran mı gelmiyor.
Eğer hangi oranları kullanacağınızı düşünüyorsanız, Genel Müdürlüğünüz ile irtibata geçin ama büyük ihtimalle Bu unvan için ilgili cetvellere ekleme yapılana kadar eski oranlarla devam etmeniz söylenecek diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt