• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli Muhasebata Çağrı Açma

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

özgürsakınır

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Adalet Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bilecik
Naklen tayin olan sözleşmeli bir personelin vardı. Kbs den naklen geçme yapmıştım. Fakat o zamanlar 14 günlük fark zamanı olduğundan fark bilgi giriş ekranı kapalıydı ordan naklen geçemeye alamadım. Açıldığından denedim ilgili kişi şu an başka kurumda gözükmektedir uyarısı verdi. Temmuzda fark hesaplamış olsam bu kişiyede hesaplayacak. Mal müdürlüğü çözemedi. Kbs şifrelerinin hiç biri ile de muhasebatı çağrı açamıyorum şifre geçersiz hatası alıyorum. Bu durumuda çözemedik mal müdürlüğü ile. Bir tek gerçekleştirme görevlisi çağrı ekranına giriyor fakat ondana nakil geldiği mal müdürlüğü gözüküyor. Aslında çağrı açma işi çözülse yeter başka sorunlarda oluyur çağrı açamayınca sıkıntı yaşıyorum.

R.P.

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
M.E.B.
Çalıştığınız İl/İlçe
Nevşehir / Merkez
Nakil gittiği kurum 14 günlük fark bilgi giriş ekranınını güncellediğinde problem kalkacaktır büyük olasılıkla.Ancak Karşı kurumla irtibatınızı kurun problemi orayla istişare edin derim.

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt