• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Mutemet Arşivi MUT-DER

AdemKnCr

Misafir
Yaklaşık 10 ay dır Bu siteyi takip ediyorum, takıldığım birçok konuda forumdaki arkaddaşlardan bilgi aldım.Hepsine teşekürlerimi sunuyorum.Gerçekten çok faydalı, mutemetlik yapan arakdaşlara çok yardımı olduğunu düşündüğüm bir site.Mutemetlerin karşılaştığı mevzuaatki sıkıntılar, mutemetlerin mali ve sosyal haklarının korunması hatta diğer memur arkadaşların sorunlarının dile getirlmesi(çünkü bu tür sorunlarla en çok mutemetler muhatap oluyor) adına sayın UZMAN MUTEMET öncülüğünde "Mutemet Derneği" kurulmasını öneriyorum.Desteğimiz sizinle:)

Üye

Misafir
şuan yeterli değiliz üye sayımız 2000 i geçti ama cesareti olan mutemet sayısı 50 yi geçmez hedefim 5000 üye ondan sonra dernek kurulur başınada HTSUMER getirin ... emeklide olacak yap maaşlı dernek başkanı ondan sonra yolda tayyip erdoğan denk gelsin yolunu erdoğan değiştirmesse banada satlas demesinler :) haklarımızı söke söke alır

diğer bir yandan şuan elimde bir proje var onu bitireyim ondan sonra forum içinde bir proje var bu proje türkiyedeki tüm mutemetleri buraya bağlayacak uygulamalar olacak.

Web tabanlı form doldurma şeklinde kişi borcu yolluk hazırlama yolluk iller arası km ve bilet parası kendi verecek bu program şeklinde değil web sayfası şeklinde olacak.

Elimdeki projeler bitsin aynı zamanda harun beyin hazırladığı programları PHP diline çevirip web sayfası şeklinde vereceğiz gerçi konuyu harun beyle lede konuşma fırsatı bulamadım.kısa sürede onunlada konuşacağım sizlerden ricam harun beyin programlarına yorum yapmanızdır.eksik gözden kaçan şu eklenir ise biraz daha iyi olur başka bakanlıklıkta şuda kullanılıyor şuda iyi olur gibi eklemeler yorumları yapmanızdır.

Ali Selvi

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat / merkez
Uzmanım web tabanlı uygulamalar gerçekten çok iyi olur ancak otomasyon şirketleri sana suikast düzenler haberin olsun :)

Üst Alt