• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli Sanat Tarihçisi Terfi

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

tncysngl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Müze Müdürlüğümüz Bünyesinde 6/1 de yer alan Sanat Tarihçisine bu yıl 4/1 e terfi edildi. Fakat bu kadronun ek gösterge ve yan ödemeler cetvelinde Sanat Tarihçisi kadrosu yer almamaktadır. Bu kadro Teknik hizmletler sınıfında yer almasına rağmen Bakanlıktan yan ödeme bilgileri ile ilgili görüş yazısı sorduğumda bana Gih sınıfında ki uzman bilgilerini yollamışlar. Yanlış olduğunu düşünerek Personel Dairesini aradım ve telefonda tekrar sordum ama bana Sanat Tarihçilerinin Gih kadrosunda yer aldığını söyledi . Ancak Maaş ödemesini Teknik Hizmetler sınıfında öderken Ek gösterge ve yan ödemeler nasıl oluyorda Gih sınıfında değerlendiriliyor anlam verebilmiş değilim. Bilen birisi mümkünse 4/1 deki sanat tarihçisinin yan ödemeler ve Ek gösterge bilgilerini paylaşabilir mi.?

Mutemet

Misafir
Şöyle yazabiliriz.
Madde 45 : Hiç bir memur sınıfının dışında ve sınıfının içindeki derecesinin altında bir derecenin görevinde çalıştırılamaz.

Cetveli Terfi bölümünden mi baktınız yoksa ön taraftanmı?

Mutemet

Misafir
Birde atama kararnamesinde 68/b geeği yazıyormu? 4/1 ataması..

Mutemet

Misafir
Tamam terfi bölümünden 68/b seçeceksin ona göre farkını ödeyecek. Ön tarafı ellemiyorsunuz. 4/1 normal terfi gelene kadar bökyle olacak. 68/b seçerken süresiz olanı..

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt