• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Çözümlendi | Kilitli Sehven girilen istifa

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..

tahir_peker

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
üniversite
Çalıştığınız İl/İlçe
Konya
MerhaBa arkadaşlar bir personelimiz 14 eylul mesai bitimi itibariyle istifa etmek istiyorum diye dilekçe vermişti. Bizde %90 olacak diye kbs den istifa girdik eylül maaşından düştük. Şimdi eğer personel vazgeçerse yada istifasi kabul edilmezse ne yapmam lazım teşekkürler.

Mehmet AKDEMİR

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü
Çalıştığınız İl/İlçe
Van/Tuşba
MerhaBa arkadaşlar bir personelimiz 14 eylul mesai bitimi itibariyle istifa etmek istiyorum diye dilekçe vermişti. Bizde %90 olacak diye kbs den istifa girdik eylül maaşından düştük. Şimdi eğer personel vazgeçerse yada istifasi kabul edilmezse ne yapmam lazım teşekkürler.
KBS maaş bilgi giriş ekranından personelin ismini yazarak işten ayrılanlar dahil seçeneğini işaretleyerek sorgulayın, durum kodunu değiştirin 9-Diğer Bilgilerde Değişiklik koduna alıp kaydedin

Mustafa Gözükara

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
MEB
Çalıştığınız İl/İlçe
Gonya
Onay olmadan mı çıktın KBS den. eyvah eyvah

tahir_peker

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
üniversite
Çalıştığınız İl/İlçe
Konya
KBS maaş bilgi giriş ekranından personelin ismini yazarak işten ayrılanlar dahil seçeneğini işaretleyerek sorgulayın, durum kodunu değiştirin 9-Diğer Bilgilerde Değişiklik koduna alıp kaydedin
Anladım hocam. Eylül maaşı içinde münferit maaş yapacağım değil mi

tahir_peker

V.İ.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
üniversite
Çalıştığınız İl/İlçe
Konya
Teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Yeni Başlık açarak sorunuzu yazın..
Üst Alt