• Konu Başlıklarına ait Mesaj içerikleri Misafirlere Blur sistemi ile karartılmıştır. İçeriği net olarak görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir.

Editörün Seçimi Terfi intibak

sedattk

Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
içişleri bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
elazığ
İlhan bey intibak terfi işlerinde çok iyi değilim böyle bir işlem ile karşılaşırsam yardımcı olursunuz inşallah

ilhanyüksel

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Millî Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Malatya
Üstad
Bana dairede yap derler ben yaparım. Yani pek işlevi ile ilgilenmem.
Üstadlar formu bir teyit etsinler. Bana düşen görev ne ise emrindeyim.

R.P.

Uzman Mutemet & Moderatör

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
M.E.B.
Çalıştığınız İl/İlçe
Nevşehir / Merkez
İlhan Bey Emeğinize sağlık olması gereken bayağı bir yazışmalarda mevcut.Diğer taraftan biz çalışan kesimin bunu maddi kazanç karşılığı yapması yasak birde bunun resmiyeti kazanması açısından imzalar gerekli ancak bilgi açısından güzel bir çalışma asıl bu konuda tuğrul bey çok tecrübeli baksın kararını versin.Tekrar emeğine sağlık güzel kardeşim.

ilhanyüksel

V.I.P

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Millî Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Malatya
Diğer taraftan biz çalışan kesimin bunu maddi kazanç karşılığı yapması yasak
Üstad ben maddi bir kazanç için göndermedim. Dairede benim işim ihale. Bana insan kaynakları bölümünün anlattıkları çerçevede yapılmış bir tablo. O yüzden bana yap derler ben yaparım dedim. Maddi Kazanç kısmını anmadım hakkınızı helal edin.

R.P.

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
M.E.B.
Çalıştığınız İl/İlçe
Nevşehir / Merkez
Öyle bir şey demedim lütfen yazıyı dikkatli okuyun.Ben naçizane bir bilgiyi paylaştım sadece Bu İntibak işleri blirli bir ücret karşılığında yapılmakta bilindiği üzre biz çalışanların böyle bir şansı olmadığı gibi ne sizn nede dairenizdeki amirlerinizin böyle bir bordronun altına imza atmaya yetkileri yok. Mazallah çok vahim sonuçlar doğurduğu tecrübelerim arasındadır.Güzel kardeşim biz forum olarak her kardeşimizi ailenin bir breyi olarak görmekteyiz Bu nedenle hiç bir breyimizin zarar görmesini istemeyiz.ve yeri gldikçe bu gibi bilgileri satırlar arası paylaşmaktayız.Şahsınız müsterih olun ve paylaşımlarınıza lütfen devam edin.Doğru yer ve doğru yoldasınız Allah yolunuzu açık etsin Bu memeleketin sizler gibi bilinçli ve dahi becerikli beyinlere ihtiyacı var iz saadece bize verilen bayrağı sizlere aktarmak için uğraş vermekteyiz.Selam Ve Dua İle.

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
Bu farklı bir şey hizmet birleştirme daha farklı

R.P.

Yönetici
Moderatör
Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
M.E.B.
Çalıştığınız İl/İlçe
Nevşehir / Merkez
Anladım Teşekkür ederim.

sedattk

Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
içişleri bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
elazığ
Memur intibaki farklı bir şey kısaca kişi lise mezunu olarak memurluğa atanır sonra kişi önlisans veya lisans mezunu olur ve diplomasını kuruma dilekçe ile ibraz eder ve kurumdan o diplomasinin karşılığı derece kademe terfisi ister

Üst Alt