Yeni profil mesajları

selamlar ali bey. maaş verilerini kontrol etmek istiyorum. kesenek bilgi sistemini farklı tarayıcı ve bilgisayarlardan denememe rağmen giriş yapamıyorum. Hatası 500: WSWS3713E: uyg.sgk.gov.tr:443 uzak sunucusuna bağlanma işlemi başarısız oldu. Şu hatayı aldı: javax.net.ssl.SSLException: Ölümcül uyarı alındı: handshake_failure hatası veriyor. sgk kaynaklı genel bir hatamıdır? kolay gelsin...
Ali Selvi
Ali Selvi
Göreve yeni başlayan personel sgk girişini yapmak için bu gün sgk sistemine girmeye çalıştım ne yaptıysam ben de giriş yapamadım sanırım sistemsel sıkıntı var bu gün. Yarın veya p. tesi tekrar deneyiniz.
S.a efe hocam. İyi Çalışmalar, kolay gelsin. Uzun zamandır foruma da yazmadınız inş bi probleminiz yoktur. Sağlıcakla hocam.
efeozgur
efeozgur
Merhaba ömer bey. muhakkik olarak bir dosyada soruşturma yapıyorum. baya bi çetrefilli o yüzden program olduğu gibi kaldı. en kısa sürede tamamlayacam inşallah. çok özür diliyorum. Saygılar.
ömerfaruk
Özür dilenecek bişey yok efe bey. Başka problemler olmasında gerisi hallolur nasıl olsa. Kolay gelsin işleriniz.
efeozgur
efeozgur
teşekkürler ömer bey görüşmek üzere..
İlnur Hanım ;
Bilgilerinize hangi kurumda görev yaptığınızı yazrsanız sizlere çok daha ayrıntılı ve doğru bilgi ulaştırmamıza yardımcı olursunuz.
Hayırlı İşler Dilerim
Ömer bey ben programın genel işleyişi ile ilgili soracaktım. Telefonunuzu paylaşırsanız sevinirim.
tabi paylaşabilirim, ancak yemek yardımı ve çocuk yardımı istisna tutarlarıyla ilgili bi problem var. Düzeltebilirsek daha faydalı olacak. Bu haliyle yanlış hesaplama yapıyor gibi.
Ömer bey ben Burdur Adliyesinde görev yapıyorum. Yapmış olduğunuz programı indirdim elinize sağlık. Ancak programla ilgili sormam gereken bazı şeyler var. Telefon paylaşma imkanınız olabilir mi ?
sayın ömür bey kbs sistemi idari personellere özel hizmet tazminatı için verdiği ek 10 puana denk gelen 112.04 diyelim bunu matraha ekliyorda neden sağlık personellerine eklemiyor..
Ömür Kandemir
Ömür Kandemir
idari personel ve sağlık personeli bordrosu gönderin de inceleyelim...
hülya güney
pardon yanlış sordum ama sağlık personellerinde daha doğrusu ünvanı olan kişilerde özel hizmet tazminatı için verdiği ek özel hizmet puanını ki sağlık personllerinde 10 puandır bunun karşılığı olan 112.04 tl yi kbs sistemi neden aylık matraha eklemiyor...özel hizmeti ekliyorda
Üst Alt