Yeni profil mesajları

Efe Hocam Merhabalar Youtube Üzerinden izlemiş olduğum Maaş Programı sizemi ait üstadım.
Afedersiniz, sözüm bir yerden ısırıyor sizi Adınızı dilime dolamış olabilir miyim? ..Bu acı' nız o kadar tanıdık ki. Acım' dan öpmüş olabilir misiniz.? Tanıdık bir ayrılık kokuyorsunuz, Bir veda anında üstüme sinmiş olabilir mi.? Pardon Ben sizi gerçekten sevmiş Siz de beni gerçekten terketmiş olabilir misiniz. Öyleyse, Çıkın lütfen düşümden Üşütüyorum sonra...
Bak işte yine yüreğim dilime vurdu.
harfleri durduramıyorum. Yine sana yazmaktan kiriz geçirtecekler bana..
yürek isyanda..
bi susun diyor Allah aşkına..
bi susun..
içim yine acımakta...
Merhaba hocam hayırlı akşamlar. 2 gün raporu olan 4D işçinin E bildirge girişinde 2 gün eksik bildirimini yaptıktan sonra istirahat sürelerinde çalışmamıştır kutucuğunun işaretlenmesimi gerekir.
HAYIRLI AKŞAMLAR HOCAM
numan1967
numan1967
HAYIRLI GÜNLER KUSURA BAKMAYIN YENİ GÖRDÜM MESAJINIZI
yaşar71
Estağfurullah hocam e bildirge hakkında sorum olacaktı.15.12.2019-14.01.2020 döneminde 14.01.2020 tarihinden itibaren 4 gün rapor alan bir işçinin E bildirge eksik günü hangi dönemde girilmelidir.
selamün aleyküm hocam müsaitseniz bir konu hakkında bilgi almak istiyorum
Selamün aleyküm hocam müsaitseniz bir konu hakkında bilgi alabilirmiyim
selamün aleyküm hayırlı akşamlar hocam
Yasin Ünsal
Yasin Ünsal
Üstad farklı usuller var fakat her kurumun işleyişi ve iş tutma biçimi farklı fakat adil olan şeyi bulmak uygulamaz lazım adil olan şey aynı dönem içinde eksik günü e bildirgede bildirmek fazla yatan maaş ve fazla ödenen sgk devlet katkısını bir sonraki dönem kişiden çeşitli gelirlere kişi borcu olarak kesinti yapmak
Yasin Ünsal
Yasin Ünsal
buna benzer bir kaç yol daha olsada her yiğidin bir yoğurt yiyişi var sen maaş konusuna karışmıyor isen sen ilgili dönemlerde raporu eline alınca bildirgede eksik gün olrak bildir pek tutarını ise mutemetlik verdiğini bildir o kesintiyi nasıl ne zaman yaparsa yapsın rapor onaylarını da raporun bittiği gün yap iyi akşamlar daha sonra konuşuruz müsait bir zamanda
yaşar71
Hayırlı geceler
Üst Alt